Etkinlikler

My Cabaret’te Fasl-ı Asuman

Televizyon ve tiyatro camiasından tanıdığımız Asuman DABAK, Cenk EREN’in mekanı “My Cabaret”te “Fasl-ı Asuman” isimli stand up şovuna başladı 2 hafta önce. Gala gecesinde oradaydım, şovu yakından seyretme imkanım oldu.

my-cabaret-fasli-asuman-dabak-sov

Stand up şovu öncesinde fasıl ekibini dinledik. Lezzetli yemekler eşliğinde, fasılla birlikte dostlarla muhabbet pek güzel oluyor.

my-cabaret-fasli-asuman-dabak-sov-fasil-etiler

Leziz mezeler ve yemekleri yiyip sabırsızlıkla Asuman DABAK’ı bekledik. Servis çok hızlıydı, o kadar kalabalığa rağmen her istediğimizi ikiletmeden getirdiler.

my-cabaret-etiler-fasli-asuman-dacak-meze

Tam mekanı dolaşmak için üst kata çıktığımda Asuman DABAK da sahneye çıktı. Böylelikle farklı açılardan fotoğraflar çekebilmiş oldum.

my-cabaret-etiler-fasli-asuman-davak-eglence

Asuman DABAK siyah hoş kostümüyle ve coşkun enerjisiyle sahneyi gerçekten doldurdu. Heyecanı yüzünden okunuyordu. Ön masamızda Armağan ÇAĞLAYAN; yan masamızda Saba TÜMER ve Nazan ŞORAY’la şovu seyrettik. Asuman DABAK yaşadığı talihsiz dolandırılma hikayesinden sonra belli ki üzüntülerinin üzerine gülerek, hayatı tiye alarak gitmiş. Ama tabii yine de unutamamış, çünkü şov daha ziyade o olay ekseninde dönüyor 🙂

my-cabaret-etiler-fasli-asuman-dabak-eglence-sov

Hayat, kadın erkek ilişkileri, burçlar, sosyal medya gibi ilgi çekici konulara dair esprilerini sıraladı, salonun büyük bir kısmını güldürdü. DABAK sahneyi iki kere dansöze bırakarak kendi sahnesinde seyirci oldu. Dansözü gören konuklar yerlerinde zor durdu 🙂 Hanımlar oturduğu yerden el kol figürleriyle eşlik ettiler 🙂

my-cabaret-etiler-fasli-asuman-dabak-dansoz-dans

Hem hoş bir akşam yemeği, hem fasıl, hem dansöz, hem şov, hem de “eller havayamsı” bir ambians 🙂 Gece eğlencisinden daha ne beklenir bilemedim. Yeni yılda yapılacak “Fasl-ı Asuman” şovlarını kaçırmayın derim..

my-cabaret-etiler-fasli-asuman-fasil-sahne

Başka keşiflerde görüşmek üzere..

Kalın sağlıcakla, afiyetle..

Eyvallah..

Nilgün KARAKAŞ

“My Cabaret By Cenk Eren”

ADRES: Aytar Cad. No:27/F Nispetiye-Etiler

TEL: 0 212 270 08 08

 

 

Belki bunlarla da ilgilenebilirsiniz

Yorum yok!

    Yorum Bırakın